Русский | Latviešu

               Jaunumu arhīvs    
              

                           

  Navigācija
  Filiāles
  Aptauja
  Reklāma

 

 

BSA ar dziesmām, dejām un labdarības akciju aizvada 2011

BSA ar dziesmām, dejām un labdarības akciju aizvada 2011. gadu!

 

            Klāt ir Ziemassvētku un Jaungada pasākumu laiks. Arī Baltijas Starptautiskās akadēmijas (BSA) Rēzeknes filiālē aizvadīts šī gada noslēdzošais studentu pasākums, kad tradicionāli vienkopus pulcējās gan esošie, gan bijušie studenti, pasniedzēji un citi viesi.

Tradicionāli visus klātesošos uzrunāja un sveica „mājas saimniece”- BSA Rēzeknes filiāles vadītāja Ilona Butjankova, kurai pievienojās arī kuplais, draudzīgais un studentu iemīļotais pasniedzēju kolektīvs.

Savukārt studenti no savas puses bija sagatavojuši īstu parodiju šovu, neizpalika arī Salavecis ar Sniegbaltīti un, protams, dāvanas. Skatītājus priecēja arī pieaicinātie viesi – populāra Rēzeknes deju grupa DYNAMIC HIT un talantīgs ģitārists un lielisks solists Vadims Špeļkovs.

 

Ikvienam svētku viesim bija iespēja piedalīties atraktīvos konkursos un vinnēt ielūgumus uz nakts klubu XS.  Svētku turpinājumā skanēja mūsdienu dejas hīti – DJ Vadima izpildījumā.

 

 

BSA ziedo!

 

Ir labi priecāties un gūt pozitīvas emocijas, tomēr tikpat svarīgi ir dot un dāvāt kādam savas sirds siltumu... BSA Rēzeknes filiāle organizē labdarības akciju, kuras laikā tiek vākti ziedojumi Rēzeknes bērnu patversmei. Arī šī pasākuma laikā tika saziedoti gandrīz 60 lati! SIRSNĪGS PALDIES!

 

Tomēr akcija turpināsies un ikviens, kas var un grib varēs ziedot apģērbu, apavus, rotaļlietas, grāmatas, saldumus, naudu.

 

Akcija noritēs no šī gada 26. decembra līdz pat nākamā gada 5. janvārim BSA Rēzeknes filiālē (Rēzeknes 2. vidusskolas telpas), ziedojumus varēs nest uz filiāles vadītājas kabinetu (1. stāvā) katru dienu no plkst. 12.00 līdz 16.00.

 

Piedalies arī tu!

 

Teksts K. Rudentiņa

Foto Elis Gile

Aleksandrs Baziļevs

 

 

Copyright © by The Baltic International Academy 2008

  Studentiem

  Saraksts

  Kontakti

Rēzekne, Dārzu iela 17,
LV-4600
tel.: 64624741; 26481642
e-mail: info@re.bsa.edu.lv

  Rekvizīti

SIA „BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA”
Rēzeknes filiāle
Reģ. Nr.40003101808
PVN NR.LV40003101808
Dārzu iela 17, Rēzekne,
LV-4600
A/S “Swedbank”
LV68HABA0551003662871