Русский | Latviešu

               Jaunumu arhīvs    
              

                           

  Navigācija
  Filiāles
  Aptauja
  Reklāma

 

 

 

Studentu dzīve

 

...
 
Выставка "Образование и карьера - 2012" в Резекне подробнее...
 
 

06.04.2012

 

...
 
BSA komanda ieguva brondzas medaļu! подробнее...
 
 

15.03.2012

 

...
  Studentu dzīve!
По главным улицам забегом. подробнее...
 
 

21.02.2012

 

...
  Studentu dzīve!
BSA Rēzeknes filiālē – 60 absolventi. sīkāk...
BSA pirmkursniekus iesvētīja studentu kārtā. sīkāk...
BSA ar dziesmām, dejām un labdarības akciju aizvada 2011. gadu! sīkāk...
BSA studenti viesojās Rēzeknes bērnu patversmē. sīkāk...
 
 

21.02.2012

 

  Uzmanību!
Sporta Ziņas
----------------------------------------------------
BSA komanda piedalās RA minifutbolā turnīrā

Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiāles (BSA) studenti savu brīvo laiku izmanto ne tikai mācībām, bet arī dažādām sporta aktivitātēm. Turpinās Rēzeknes Augstskolas turnīrs minifutbolā, kurā piedalās arī Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiāle (BSA) studenti. Jau pēc pirmajām spēlēm BSA komanda ir pirmajā trijniekā. Piedāvājam turnīra tabulas rezultātus.
Sacensību norises laiks 2011.gada decembris – 2012.g. marts katru pirmdienu un trešdienu.
Spēļu sākums plkst. 17.30
Visi interesenti un atbalstītāji tiek aicināti apmeklēt RA Sporta namu (Atbrīvošanas aleja 166a) un just līdzi mūsu komandu sacensībās.

Novelēsim veiksmi mūsu futbolistiem!

 
 

02.02.2012

 

...
  Uzmanību!
BSA komanda piedalās Ziemassvētku minifutbolā turnīrā

6. novembrī noslēdzās Latvijas čempionāts Augstākajā un Pirmajā futbola līgās. Divas nedēļas vēlāk Rēzeknē startēja "Ziemassvētku turnīrs 2011". Par Ziemassvētku turnīra kausu cīnās Rēzeknes filiāles BSA minifutbola komanda. Jau pēc pirmajām spēlēm BSA komanda ir pirmajā trijniekā. Piedāvājam turnīra tabulas rezultātus.

Pirmo spēļu rezultāti:

LSB/ Meistars/ Ludza – BSA – 4 : 7
Kaunata - Valters&GR – 3 : 9
Veterāni – BSA - 5 : 6
Šellat – TFK Rēzekne -2 – 16 : 3
Veterāni – BSA - 5 : 4
BJSS/ ALBA – Kaunata/ Malta – 3 : 4
TFK Rēzekne -2 – LSB/ Meistars - 8 : 2
Valters & GR – Šellat - 2 : 6

Priekšsacīkšu tabula uz 21.11.2011.:

Novelēsim veiksmi mūsu futbolistiem!

Ar cieņu Aleksandrs Baziļevs
 
 

22.11.2011

 

...
 

Kopsolī ar laiku....

         „Mūsdienu sabiedrības tālāko attīstību nosaka tas, cik dažādi mēs būsim, cik radoši domāsim, kā spēsim paši organizēt savu mācīšanos, sazināties un sadarboties.( Maslo I.)

         Septembris- sācies kārtējais darba cēliens izglītības iestādēs, šogad savādāks, satrauktāks un ar vairākiem nezināmajiem gan tiem, kuri mācās, studē, gan tiem , kuri māca, gan vecākiem, kuri atbalsta un vēlas, lai viņu bērni papildinātu un iegūtu labu izglītību.

         Arī Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiālē sācies jaunais studiju gads, kura sākums liek apstāties pie paveiktā, lai nospraustu nākamos mērķus un saskatītu iespējas šajā mainīgajā, sarežģītajā situācijā. Nu jau 9. gadu BSA Rēzeknes filiāle laipni ver durvis saviem vakara nodaļas studentiem- tik dažādiem dzīves pieredzes ziņā, attieksmē, bet tik ļoti līdzīgiem , ejot uz savu kopējo mērķi- iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību, pilnveidot savu zināšanu, prasmju un iemaņu bāzi, pilnveidoties pašiem.

         Katrai izglītības iestādei ir savas stiprās puses, kuras ļauj tai pastāvēt plašajā izglītības piedāvājumā, kuras to padara atšķirīgāku, pievilcīgāku pārējo vidū. Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiāle savu potenciālu saskata akadēmiskajā personālā, studentos un studiju vides pilnveidošanā.

         Akadēmisko personālu veido gan vietējie pasniedzēji- praktiķi, starp kuriem 7 doktoranti, gan Rīgas un Daugavpils mācībspēki. Studentu pašpārvalde, aktīvi sadarbojoties ar filiāles administrāciju, strādā pie mācību procesa organizācijas uzlabošanas, pie ārpusstudiju pasākumu organizēšanas, padarot arī vakara nodaļas studentu dzīvi daudzveidīgu un interesantu.

         Tradicionālie Sporta svētki „Kad draugi sanāk kopā” sakrīt ar studiju gada noslēgumu un ir savdabīgs atskaites punkts gan pašiem studentiem, gan arī mācībspēkiem. Šajā pasākumā ir ne tikai sportiskās aktivitātes, bet arī radošie uzdevumi, kuri veicina saliedētību, pozitīvu gaisotni. Pirmkursnieku vakars iezīmē jaunā darba cēliena sākumu un ir ar devīzi „Studentus skaita rudenī”, kura laikā jaunie 1. kursa studenti rāda savus talantus un savu skatījumu uz izraudzītās studiju programmas saturu. Parasti šo vakaru organizē bijušie pirmkursnieki , bet kopā esot, jautri ir visiem.

         Aizvadītais studiju gads bija mūsu studentu potenciāla prezentācijas gads.

         Sabiedrisko attiecību studiju programmas studente( nu jau absolvente) Ieva Trimalniece rīkoja savas pirmās grāmatas atvēršanas svētkus. Šis pasākums kļuva par ļoti dvēselisku, gaišu , liekot visiem klātesošajiem paskatīties uz lietām, dabu, dzīvi kopumā no cita skatu punkta- no savas sirds uzrunas punkta. Aivars Arnicāns- studiju programmas „Uzņēmējdarbība”4. kursa students dalījās savos foto materiālos par Latgali, un tā tika atklāta viņa pirmā fotoizstāde „Latgales ekspedīcijas”.

         Turpinās sadarbība ar Rēzeknes 2. vidusskolu un pārējām pilsētas vidusskolām, sanākot uz Karjeras dienas pasākumu, lai ne tikai iepazītos ar darba iespējām reģionā, bet arī ar bezdarba problēmas risinājuma iespējām, ar informāciju, kura ļauj vērtēt, secināt un atrast savu vietu mūsdienu laikā un telpā.

         Filiāles studenti ir aktīvi iesaistījušies Rēzeknes pilsētas rīkotajos pasākumos: reģionālajā izstādē „Izglītība 2009”, konferencēs : „Darbs un studijas Eiropā- tā ir tava iespēja”, „Latvija un Latgale Eiropas Savienībā- 5 gadi”.

         Eiroparlamenta pirmsvēlēšanu laikā filiālē kā vieslektori viesojās vairāki Eiroparlamenta deputātu kandidāti, kuri iepazīstināja studentus ar daudzām plašām tēmām par Latvijas enerģētisko situāciju, par Latvijas iespējām Eiropā utt..

         BSA Rēzeknes filiāles studentes Viktorija Belokurova un Oksana Strekija piedalījās studentu zinātniski praktiskajās konferencēs Sanktpēterburgā un Minskā, prezentējot savus pētnieciskos darbus un gūstot plašu pieredzi, kā arī jaunus draugus.

         Filiālē notikušas vairākas telekonferences , tā , Juristu dienu-2009 ietvaros notika telekonference „Ekonomiskās krīzes tiesiskie aspekti”, plašu atsaucību guva Baltijas kriminoloģiskā starptautiskā konference „ Sabiedrība. Cilvēks. Drošība 2009”, kurā aktīvi piedalījās ne tikai vietējie studenti un mācībspēki, bet arī mūsu sadarbības partneri no Valsts Robežsardzes koledžas.

         Lai pilnveidotu studentu profesionālās prasmes un iemaņas, mācību prakšu uzdevumi tiek piemēroti vietējām iespējām, kas ļauj studentus jau studiju laikā pietuvināt savai profesionālajai kvalifikācijai.

         Sācies jaunais studiju gads, sācies ar cerībām, ar jaunām iespējām, ar savādāku, bet ne mazāk ieinteresētu skatu uz šo laiku, uz laiku, kurš katram pašam ir jāizjūt un jāizdzīvo. Ja Jūs vēlaties papildināt mūsu studentu rindas, mēs Jūs vēl gaidām līdz 30. septembrim.

         Mums visiem kopā tik daudz kas izdosies, vajag tikai ļoti vēlēties īstenot to, kas neliek mieru un laužas uz āru, un piepildīt to visu ar darba prieku, smaidu un labestību. Sakot paldies par sadarbību visiem tiem , kuri bija ar mums kopā aizvadītajā studiju gadā un cerot uz jauniem kopējiem darbiem šogad.

         Anna Kapača

         Baltijas Starptautiskās akadēmija

         Rēzeknes filiāles lektore, metodiķe.  

 
 

 

 

Copyright © by The Baltic International Academy 2008

  Studentiem

  Saraksts

  Kontakti

Rēzekne, Dārzu iela 17,
LV-4600
tel.: 64624741; 26481642
e-mail: info@re.bsa.edu.lv

  Rekvizīti

SIA „BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA”
Rēzeknes filiāle
Reģ. Nr.40003101808
PVN NR.LV40003101808
Dārzu iela 17, Rēzekne,
LV-4600
A/S “Swedbank”
LV68HABA0551003662871